• Можливість вагітності при хворих нирках

  Posted on February 8th, 2007 No comments

  « Вірус пологам не перешкода   |   Небезпеки на місці роботи »

  Річ у тому, що матка, що збільшується під час вагітності, здавлює сечові шляхи, утрудняючи відтік рідини з ниркових балій. Міняється природний напрям руху сечі, відбувається її закидання з ніжележащих відділів сечового тракту у вищерозміщені (так звані рефлюкси). Все це сприяє загостренню захворювання і навіть може викликати пієлонефрит у раніше не хворіючої жінки.

  2 У зв′язку з порушенням функції нирок при нирковій недостатності в організмі накопичуються токсичні продукти обміну, смертельно небезпечні як для матері, так і для плоду.

  3 Гломерулонефріт - запальне захворювання так званого “клубочкового апарату” нирок, що викликається одним з видів патогенних (т.е. хвороботворних) бактерій-стрептококів.

  4 Коли припиняється виділення сечі, починається сепсис (зараження крові) як результат пієлонефриту або часто повторюються напади ниркової коліки.

  5 Найчастіше це подвоєння нирок, балій і сечоводів, нерідко - полікистоз нирок, їх опущення або зрощення.

  6 Необхідність в кесаревому розтині виникає при опущенні нирки в область тазу, при зрощеннях нирок (“подковообразная нирка”), після пластичної операції по відновленню отсутствующей стінки сечового міхура, при відшаруванні плаценти із-за високого артеріального тиску, гіпоксії плоду і в деяких інших випадках.

  7 Ниркова недостатність неминуче загрожує жінкам з двостороннім гідронефрозом, що виник до вагітності, і з одностороннім гідронефрозом, ускладненим хронічним пієлонефритом.

  8 Обстеження включає вивчення функціональних особливостей нирки, визначення наявності артеріальної гіпертензії і інфікування органів сечовиділення.

  Травень Шехтман

  Головний науковий співробітник, д.м.н., професор Центру акушерства, гінекології і перінатологиі


  Tags: , , , , , ,

  Шкідливі чинники


  Схожі записи

, 2.045 seconds, 2.459 Mb2044